wtorek, 5 marca 2013

AKCJA VLEPKAhttp://etraveler.pl/akcja-vlepka/


SUPER ZABAWA DZIEKI PORTALOWI ETRAVELER.PL

PROMUJ PODRÓŻE


POLECAJ CIEKAWE MIEJSCA


PROPAGUJ AKTYWNY STYL ŻYCIA


WYGRYWAJ NAGRODY!

Zabierz Etraveler.pl w świat! Naklej vlepkę z logo portalu w miejscu, które chcesz przybliżyć innym, zrób zdjęcie, prześlij je i poczekaj na rozstrzygnięcie konkursu. Autor najbardziej intrygującej, niebanalnej i najpopularniejszej fotografii wygrywa lot do Bangkoku, laureat II miejsca poleci do Paryża, a zdobywca trzeciej nagrody otrzyma niespodziankę, o której cicho sza!

Akcja Vlepka – zasady: 

1. Prześlij na e-mail: redakcja@etraveler.pl swój adres korespondencyjny. Napisz, ile sztuk vlepek* chcesz otrzymać (wysyłamy maksymalnie 10 sztuk). Zapraszamy także po odbiór osobisty vlepek, codziennie między 9 a 19 w biurze na Lotnisku Chopina (Port Lotniczy im. F. Chopina, Global Airline Services, Hala Odlotów, Antresola, ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa). Zachęcamy również do samodzielnego wydruku vlepek (wzory są podane niżej) i przesyłania gotowych zdjęć ze zrealizowanych akcji. 

2. Masz już vlepki? Wyrusz w teren, wklej je w miejscu, które chcesz pokazać innym. Pamiętaj, by vlepiać tylko w miejscach do tego dozwolonych! Jeśli właśnie podróżujesz i podanie adresu korespondencyjnego może sprawić Ci problem, wydrukuj poniższe wzory vlepek, podklej je i również działaj. To trud, który dodatkowo docenimy!

3. Udokumentuj swoje działanie – zrób zdjęcia każdej wklejonej vlepki, a następnie prześlij je nam e-mailem (redakcja@etraveler.pl). W kilku zdaniach opisz sfotografowane miejsce i przekonaj nas, dlaczego warto tam zawitać.

4. Wszystkie zdjęcia publikujemy na konkursowej stronie oraz na Facebooku. Od momentu publikacji zdjęcia aż do rozstrzygnięcia konkursu internauci mogą głosować na najlepsze fotografie za pomocą sondy (na stronie) lub aplikacji (na Facebooku). Głosami internautów oraz redakcji Etraveler.pl zostaną wyłonieni laureaci I, II i III miejsca.

5. Akcja Vlepka potrwa do 30.04.2013 r.

Prześlij komentarz
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...