niedziela, 19 kwietnia 2015

Przgotowania do Lata

Jak przygotowac się do lata.
Aby nasze lato było udane i przyjemne, musisz się przygotować. Co musisz zrobić –zaplanować wakacje jeśli chcesz jakieś mieć, jeśli chcesz zostać w swoim miejscu zamieszkania poprostu się zrelaksuj.
Lato, jedna z najlepszych pór roku, ale mimo to jeśli chcesz mieć udane wakacje, musisz podążać za kilkoma krokami.

1.   Przejrzyj swoją szafę
Przejrzyj tego roczne tredy, pokąbinuj zestawy. Brakujące części garderoby możesz powoli gromadzić. A może akurat na wyprzedaży znajdziesz jakiś ciekawy letni kapelusz, czy nową parę okularów.

2.      Zacznij pracować nad swoim ciałem


3.      Zarezerwuj swoje wakacje. Mimo, że największe zniżki są oferowane przez biura podróży już od listopada do stycznia to zawsze kilka miesięcy przed wyjazdem możesz trafić na dobrą okazję. O rezerwacjach napiszę w oddzielnym poście.

4.      Zapisz sie na kursy. Wakacje nie muszą być tylko te tysiąc kilometrów od domu. Chciałaś zawsze nauczyć się hiszpańskiego, lub jak zrobić pyszne cupcake? Przeglądaj teraz ofert wakacyjnych kursów.

5.      Zaopatrz sie w potrzebne sprzęty do podróży. Sprawdź czy wszystkie walizki mają kółka. Może potrzebujesz aparat, łatwiej Ci będzie już teraz wpisać co w budżet. Sprawdź czy masz karty na zdjecia, przenośną ładowarkę, poduszkę. Jeśli masz w planach biwakowanie pomyśl już teraz o potrzebnych akcesoriach.

6.       Zrób plan przedwakacyjny. Pomyśl co chcesz zrobić, rozplanuj to na miesiące. Rozplanuj budżet aby w wakacje mogłaś oddać się totalnemu relaksowi.

7.    Jeśli zostaniesz w domu, zaplanuj przyjęcie wakacyjne, barbecue. Przejrzyj czy potrzebujesz nowy grill, może nowe krzesła balkonowe.


Prześlij komentarz
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...